Nabídka volných prostor

Nabídka volných prostor je pravidelně aktualizována při každé změně nájemce, ať už se jedná o nájemce nového, který přichází,  nebo o nájemce, kterému skončila nájemní smlouva a jeho prostory jsou k dispozici. V případě, že se jedná o nájemce, který má smlouvu na dobu určitou a víme, že ji dále neprodlouží, je u těchto prostor uvedeno datum, ke kterému se tyto prostory stávají volnými. Základní informace o volných prostorech, jejich velikost, podlaží a další podrobnosti jsou uvedeny u jednotlivých objektů samostatně. 

budova A

6ti podlažní budova na adrese Tř. 1.máje 871/10.  Samostatný vstup do prvních 3 podlaží z čela budovy na rozhraní ulic Tř. 1.máje a Jánská, vstup do 4.-6. podlaží z ulice Tř. 1.máje 871/10.

budova B

5ti podlažní budova na adrese Tř. 1.máje 868/8.  Klientský vstup do prvních 3 podlaží z ulice Jánská, personální vstup do všech podlaží z ulice Tř. 1.máje 868/8.

budova C

5ti podlažní budova na adrese Tř. 1.máje 863/9. Samostatný vstup do objektu z ulice Tř. 1.máje 863/9. Klientský vstup do pobočky Raiffeisenbank z ulice Jánská

Tabulka volných prostor

rozbalit seznam

Poptávkový formulář

Jméno:
Telefon:
Email:
1 + 2 =
Zpráva:

Zpracovávám...